Zarabianie w internecie

Coraz częściej spotykamy się z hasłem "zarabianie w internecie".

Podejrzewam, że większość z Was pomyśli - o czym ja mówię? jak to zarabianie w internecie? zarobić można tylko w pracy.. i wiele innych wątpliwości pojawia się w głowach.

Otóż do nie dawna też tak myślałam.. Ale to co chcę Wam przekazać jest sprawdzone, i co najważniejsze - na prawdę zarabiacie.

Jeżeli zainteresował się temat zarabiania przez internet z użyciem ciekawych możliwości zapraszam cię do dołączenia do mnie, do kilku projektów, z których aktualnie korzystam i na których na prawdę można zarobić! Mówię o kryptowalutach, darmowe zarabianie bitcoinów i wiele innych.
ZAPRASZAM DO NASZEJ GRUPY NA FB, GDZIE ZAWSZE SŁUŻYMY POMOCĄ ORAZ JEŚLI POJAWIĄ SIĘ WĄTPLIWOŚCI:  #kryptomania <- kliknij

- Portfel


CoinPayments to program, gdzie możecie dokonywać wpłaty oraz wypłaty środków w kryptowalutach takich jak BTC (Bitcoin), LTC (Litecoin), DASH (Dashcoin), DOGE (Dogecoin) i wiele innych.

Pierwszym krokiem, który należy wykonać, by móc działać na kryptowlautach jest założenie portfela. Dzięki niemu możecie dokonywać przelewów jak również przechowywać kryptowaluty. Założycie go bezpłatnie na https://www.coinpayments.net.
Najważniejsza jest zakładka Dashboard i Your Wallet, w której dokonujemy operacji na zgromadzonych środkach. Po kliknięciu w to menu pojawi się długa lista obsługiwanych kryptowalut. W każdej z nich możemy przetrzymywać tu środki. Po prawej stronie dla każdej waluty mamy zielony przycisk, który rozwija dodatkowe menu. Deposit / Receive: Pozwala na otrzymywanie środków na nasze konto w CoinPayments. Po pierwszym wywołaniu tej opcji musimy skonfigurować nasz(e) adres(y) BTC (lub innych kryptowalut). Po kliknięciu w Add New Deposit Address wygeneruje się on wraz z kodem QR automatycznie. Możemy tu ustalić opis (Add Label) oraz dokonać natychmiastowego depozytu za pomocą zainstalowanego klienta. Adresów możemy posiadać więcej, każdy dla innego celu. Send / Withdraw: pozwala na dokonywanie wypłat naszych środków. Ustalamy tu kwotę wpłaty w BTC lub w USD (według aktualnego kursu serwisu), mamy podaną informację o prowizji. W polu Bitcoin address wpisujemy adres BTC docelowy, poniżej możemy wprowadzić notatkę widoczną tylko nam.


KOPALNIA KRYPTOWALUTCryptominingfarm to wirtualna kopalnia Bitcoin, która działa stabilnie od 2014 roku i jest własnością firmy: Lifetime Technology (Thailand) Co.,Ltd. Po rejestracji możesz przez 7 dni korzystać z mocy 50 GHS, następnie musisz zdecydować czy chcesz tu dalej działać. Jeśli TAK to musisz zakupić minimum 20 GHS! Cryptominingfarm oferuje zakup kontraktów terminowych na 3, 6, lub 12 miesięcy lub na 3 lub 15 lat, a także kontrakt dożywotni (life-time) – im dłuższy kontrakt wykupimy tym większy zysk. Kontrakt zaczyna działać od razu od momentu zakupu.


Ja założyłam konto 29.05.2018. 1000GHS zakupiłam 10.06.2018. Na chwilę obecną zarobiłam już 0.00237546 BTC (Bitcoin) co w przeliczeniu na złotówki daje ok. 55zł. Jest to niewielka kwota, ale tak na prawdę jest to wynik po 16 dniach dopiero, a więc i tak jest dobrze.
Rejestracja do Cryptominingfarm: https://www.cryptominingfarm.io.

DARMOWE KRYPTOWALUTY:
Kolejną ciekawą formą tym razem darmową formą zbierania darmowych kryptowalut są tzw. kraniki.
Musimy założyć sobie tzw. mikro-portfel, ponieważ kraniki z darmowymi Bitcoinami wypłacają automatycznie do takiego właśnie mikro-portfela. Rejestracja jest prosta i nie zajmuje zbyt wiele czasu.


Kryptowaluty, które ja zabieram w kranikach to: Dogecoin, Litecoin, Dashcoin oraz Bitcay Cash
Krany z darmowymi Bitcoin Cash BCH: KLIKNIJ
Krany z darmowymi DASH: KLIKNIJ
Krany z darmowymi LTC: KLIKNIJ
Krany z darmowymi DOGE: KLIKNIJ

Nasze BTC uzbierane w kranikach będą automatycznie wpływały do w/w mikro-portfeli, z których możemy sobie je przesłać/wypłacić na nasz portfel w CoinPayments.

Krótki opis każdej z kryptowalut, które zbieramy w kranikach:

Bitcoin Cash
Bitcoin Cash jest reprezentowany przez kilka symboli > BCH i BCC są najpopularniejsze. Jest on obecnie jedną z najbardziej znanych i pożądanych kryptowalut najmłodszych na rynku. Kryptowaluta ta została powołana do życia 1 sierpnia 2017 roku. Powstała ona w wyniku rozdzielenia głównego łańcucha Bitcoina. Bitcoin Cash korzysta z tego samego algorytmu potwierdzającego transakcje co Bitcoin – Proof of Work. Nowe bloki wykopywane są co 10 minut. Główną różnicą pomiędzy BTC a BCH jest to, że BCH wykorzystuje rozmiar bloku 8 MB, podczas gdy Bitcoin nadal używa bloków 2 MB. Poza tym, tak naprawdę nie ma znaczących różnic technicznych pomiędzy tymi dwoma kryptowalutami – a istnieją różnice ideologiczne. Założyciele Bitcoin Cash twierdzą, że ich projekt jest bardziej zgodny z pierwotną wizją twórcy Bitcoin – Satsoshiego Nakamoto. Bitcoin Cash działa tak jak Bitcoin działał 2 lata temu – można wysyłać i odbierać go szybko i za niskie (prawie 0 USD) opłaty transakcyjne. Bitcoin Cash to Bitcoin o większych rozmiarach bloków i świetnie działa on dla mikropłatności tj. wypłaty z kraników.
1 BCH = 744 $ (stan na 26.06.2018)

Moon Cash to najnowszy kranik z legendarnej serii kraników Moon jak MoonBitcoin i niżej opisane MoonDash, MoonLitecoin i MoonDogecoin. Bardzo wygodny do zbierania darmowych BCH Bitcoin Cash. Rejestrujemy się podając swój adres email ten sam jaki mamy na naszym mikro portfelu CoinPot ponieważ bezpośrednio do niego będą przesyłane zebrane BCH ( Dlatego najpierw trzeba się zarejestrować w CoinPot klikając w link:  https://coinpot.co/ )
Rejestracja do Moon Cash: Kliknij
W „Księżycowym Kranie” to My decydujemy jak często będziemy w nim zbierać darmowe Bitcoin Cash. Po zalogowaniu widzimy jak nasze Bitcoin Cash stopniowo przybywają i możemy je zebrać co 5 minut, co 10 minut, co godzinę lub raz dziennie, czy nawet raz na kilka tygodni. Bitcoin Cash przybywają według przykładowej tabeli:


Uzbierane BCH na MoonCash automatycznie pojawiają się na naszym mikro-portfelu CoinPot, nie ma tu tzw. progu wypłaty > klikamy w link „Your coinPot account”. Wypłatę z CoinPot na nasz portfel BitBay możemy zlecić po uzbieraniu 0.0001 BCH i co najważniejsze nie jest pobierana żadna opłata transakcyjna, a wypłata jest zrealizowana w przeciągu 48h.

W Moon Cash jest także program partnerski w którym otrzymujemy 25% z kliknięć osób poleconych.

Moon Dash to kranik z legendarnej serii kraników Moon jak MoonBitcoin, MoonDoge, MoonLitecoin i wyżej opisany MoonCash. Bardzo wygodny do zbierania darmowych DASHów.Rejestrujemy się podając swój adres email ten sam jaki mamy na naszym mikro portfelu CoinPot ponieważ bezpośrednio do niego będą przesyłane zebrane DASH ( Dlatego najpierw trzeba się zarejestrować w CoinPot klikając w link:  https://coinpot.co/ )
Rejestracja do Moon Dash: KLIKNIJ
W „Księżycowym Kranie” to My decydujemy jak często będziemy w nim zbierać darmowe dash. Po zalogowaniu widzimy jak nasze dash stopniowo przybywają i możemy je zebrać co 5 minut, co 10 minut, co godzinę lub raz dziennie, czy nawet raz na kilka tygodni. Dash przybywają według przykładowej tabeli:
Klikamy przycisk „Claim now” i rozwiązujemy captcha (do wyboru dwa rodzaje CAPTCHA: GoogleRecaptcha i Solvemedia) > otworzy się okienko pokazujące zebrane DASH od ostatniego kliknięcia, wartość bonusów (np.: bonus za codzienne logowanie się, który zaczyna się od 1%, a kończy się na 100% – dzięki czemu zwiększa się ilość zbieranych dash) i podsumowanie zebranych DASH wraz z bonusami, które zostaną dopisane do Twojego konta. Zebrane DASH widoczne są w naszym CoinPot balance.


Uzbierane dash na Moon Dash automatycznie pojawiają się na naszym mikro-portfelu CoinPot, nie ma tu tzw. progu wypłaty > klikamy w link „Your coinPot account”. Wypłatę z CoinPot na nasz portfel BitBay możemy zlecić po uzbieraniu 0.0002 dash i co najważniejsze nie jest pobierana żadna opłata transakcyjna, a wypłata jest zrealizowana w przeciągu 48h.
LTC Litecoin
Litecoin jest drugą po Bitcoinie najbardziej popularną kryptowalutą. Powstał 13.10.2011r. jako „udoskonalony bitcoin”. Różni się on od bitcoina m.in. tym że algorytm litecoina zakłada, że w obiegu znajdzie się 84 mln monet (w porównaniu z 21 mln BTC), a przetwarzanie kolejnych bloków następuje co 2,5 minuty – oznacza to, że transakcje są potwierdzane do czterech razy szybciej, czterokrotnie szybsza jest również emisja kolejnych partii waluty. Litecoin oferuje natychmiastowe płatności gdziekolwiek na świecie praktycznie za zerową opłatę. Już z natury walut wirtualnych działa LTC tak samo jak jego starszy brat. Jego istnienie jest więc oparte na zdecentralizowanej sieci płatności P2P (peer-to-peer). Zatem nikt nie może wpływać na Litecoin, nie może go zmieniać, modyfikować, fałszować, po prostu dlatego, że w jego sieci nie istnieje żaden punkt centralny, który ktokolwiek mógłby kierować.
1 LTC = 80 $ (stan na 26.06.2018)
Moon Litecoin to strona identyczna w działaniu jak opisana powyżej Moon Dash oraz jak Moon Bitcoin. Litecoiny zbieramy tutaj w litoshi czyli tzw ułamkowej części litecoina. Rejestrujemy się podając swój adres email ten sam jaki mamy na naszym mikro portfelu CoinPot ponieważ bezpośrednio do niego będą przesyłane zebrane Litecoiny (Dlatego najpierw trzeba się zarejestrować w CoinPot klikając w link:  https://coinpot.co/)
Rejestracja do MoonLitecoin: KLIKNIJ
„Księżycowy Kran” jest bardzo wygodny ponieważ tutaj to My decydujemy jak często będziemy w nim zbierać darmowe litecoiny. Po zalogowaniu widzimy jak nasze litoshi stopniowo przybywają i możemy je zebrać co 5 minut, co 10 minut, co godzinę lub raz dziennie, czy nawet raz na kilka tygodni. Litoshi przybywają według przykładowej tabeli:


DOGE DogeCoin
Dogecoin oznaczony kodem DOGE to kryptowaluta podobna do Bitcoina, stworzona została w oparciu o internetowy mem „doge”. Powstała 8 grudnia 2013r. Dzięki wykorzystaniu popularnego mem-a waluta bardzo szybko zyskała na popularności i znajduje się w czołówce najbardziej wykopywanych walut. Dogecoin jest internetową walutą peer-to-peer, opartą o zmodyfikowany protokół Bitcoina – przy czym jest walutą inflacyjną z powodu braku limitu monet, a nie jak większość kryptowalut deflacyjną. Siłą monety jest w dużej mierze środowisko i cena, a nie nowe rozwiązania techniczne, których jest niestety bardzo mało. Niski koszt przyciąga nowych użytkowników – 1 DOGE kosztuje dosłownie grosze. Każdy może zatem nabyć spore ilości tej kryptowaluty.
1 DOGECOIN = $0.002534 (stan na 26.06.2018)
Moon Dogecoin to strona identyczna w działaniu jak opisana powyżej Moon Dash, Moon Litecoin oraz jak Moon Bitcoin (Darmowe Bitcoiny). Zbieramy tutaj ułamkowe części dogecoina.Rejestrujemy się podając swój adres email ten sam jaki mamy na naszym mikro portfelu CoinPot ponieważ bezpośrednio do niego będą przesyłane zebrane Dogecoiny ( Dlatego najpierw trzeba się zarejestrować w CoinPot klikając w link:  https://coinpot.co/ )
„Księżycowy Kran” jest bardzo wygodny ponieważ tutaj to My decydujemy jak często będziemy w nim zbierać darmowe dogecoiny. Po zalogowaniu widzimy jak nasze dogecoiny stopniowo przybywają i możemy je zebrać co 5 minut, co 10 minut, co godzinę lub raz dziennie, czy nawet raz na kilka tygodni. Dogecoiny przybywają według przykładowej tabeli:
Uzbierane doge na Moon Dogecoin automatycznie pojawiają się na naszym mikro-portfelu CoinPot, nie ma tu tzw. progu wypłaty > klikamy w link „Your coinPot account”. Wypłatę z CoinPot możemy zlecić po uzbieraniu 50 doge i co najważniejsze nie jest pobierana żadna opłata transakcyjna, a wypłata jest zrealizowana w przeciągu 48h.
Jest tu także program partnerski w którym otrzymujemy 25% z kliknięć osób poleconych. Dodatkowo w Moon Dogecoin są bonusy, np.: bonus za codzienne logowanie się, który zaczyna się od 1%, a kończy się na 100% – dzięki czemu zwiększa się ilość zbieranych doge, ale jeżeli nie zalogujemy się jednego dnia bonus zbieramy od początku.


ZAPRASZAM DO NASZEJ GRUPY NA FB, GDZIE ZAWSZE SŁUŻYMY POMOCĄ ORAZ JEŚLI POJAWIĄ SIĘ WĄTPLIWOŚCI:  #kryptomania

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Blog prowadzony z pasją do gotowania. , Blogger